info@cerkezkoytemizlik.com

Çerkezköy'de İnşaat Sonrası Temizlik

Çerkezköy İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları

İnşaat veya tadilat işleri uygulandıkları alanda ve çevresinde tam anlamıyla bir kaosa sebep olur. İnşaat sonrası temizlik bazen günlerce sürebilir. Sadece yeni inşaatlarda değil eviniz tadilat gördüğü zaman da aynı zorlukla yüzleşilir. Hatta tadilat sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlikten daha zor ve ağırdır; Evinizin içinde eşya bulunduğundan dolayı özellikle boya işlerinden sonra toz ve boya partikülleri en ücra köşelere kadar ulaşır.

Bu yüzden inşaat/tadilat sonrası temizlik için alanında profesyonel bir temizlik firması çağırmanız en akılcı işlem olacaktır.

Yapının genel durumuna göre personel ile hizmet veren firmamız aynı zamanda modern ekipmanları ile daha hızlı ve kalıcı temizlik işlemi yapar. Alçı ve beton izleri fayans ve camlarda temizliği daha da zorlaştırmaktadır. Bu tip durumlarda mevcut yapınıza da zarar veremeyecek özel temizlik kimyasalları kullanılır. Bu kimyasallar etkili olduğu kadar da pahalı ürünlerdir. Bu sayede temizliğiniz daha köşe bucak yapılmış olup gönül ferahlığı ile oturabileceğiniz bir eve girmiş olursunuz.

İnşaat sonrası temizlik işlemi eve eşya girmeden yapılmalıdır. Eşya girdikten sonra yapılan işler daha uzun ve zahmetli olmaktadır. İnşaat sonrası temizlikte profesyonel ekipler çok hızlı çözümler sunmaktadır. Bu sayede zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

Tadilat sonrası temizlikte evde eşyalarda bulunduğundan büyük ekipmanların kullanımı zorlaşır bu sebeple biraz daha uzun sürse de bizimle yine aynı kaliteyi alabilirsiniz. Temizlik personelimiz alanında uzman kişiler olup aynı zamanda içimizdeki denetim mekanizması ile sizin kontrolünüze gerek kalmadan yapılan işler kontrol edilmektedir. Bu sayede müşteri memnuniyeti en yüksek seviyede tutmaya çalışan firmamız bundan sonra ki temizlik ihtiyaçlarınızda da tercih edilen firma olmayı hedeflemektedir.