info@cerkezkoytemizlik.com

Çerkezköy'de Ev Temizliği

Çerkezköy Ev Temizliği Firmaları

Ev ve Daire temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan güvenilirlik ve titizliğe büyük önem vermekteyiz. Çerkezköy'deki temizlik şirketimiz yıllardır bu sektörde olup işin en sağlıklısını ve en kalitelisini yapmaktadır. İş bilir kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren personelleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. Ev hanımlarının yaptığı temizlik işleri ne kadar güvenilir olsa da şirketimizin sahip olduğu teknolojik ekipmanlara sahip değillerdir. Toplumuzda özellikle ev temizliği ve ev hijyeni konusu daha da önem kazanmaktadır. Kesinlikle tecrübeli ve bu bilinçte kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde tersi sonuçlar doğurabilir.

Villa temizliği gibi tüm mekanlarınız periyodik veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermeyi arzuluyoruz. Villa temizliği şirketi olarak biz derinlemesine temizlik yapmakta olup; avizesinden dolaplarına, balkonlarından wc’lerine, bodrumuna, havuzuna kadar tüm detaylara dikkat ediyoruz.\

Geçmişten gelen tecrübemiz ile birlikte villalarınızda bulunan maddi veya manevi değeri yüksek eşyalarınızın zarar görmemesi için elimizden gelen gayreti gösterip sizi memnun edip şirketimiz hakkında olumlu izlenimler edinebilmeniz için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Yeni yapılan villaların temizliğinde tüm camların içli dışlı silinmesi, inşaat kalıntılarının temizlenmesi, duvarların ve dolapların ayrıntılı olarak temizlenmesi gibi birçok ayrıntıya önem verilmektedir. Villa dolu veya boş her türlü temizlik hizmeti gerçekleştirilmektedir. Bu konuda profesyonel olan temizlik personelleri ile çalışmaktayız. Yapılan temizlik esnasında hiçbir şekilde eşyalarınızın zarar görmemesine özen gösterilmektedir. Çok büyük villalar için bir temizlik ekibi ayarlanır ve temizliğin bir gün içerisinde bitirilmesi için ekip çalışması yapılır.