info@cerkezkoytemizlik.com

Okul ve dershane gibi ortamlar, çok fazla insanın kullandığı yerler olduğu için sık ve fazla kirlenmektedir. Burada bulunanlar genelde çocuk ve gençler olduğu için hemen hemen her noktada kirlenme söz konusu olabilmektedir. Dershane ve okul temizliği rutin olarak temizlik firmalarının profesyonel elemanları tarafından yapılmalıdır. Bu binalarda kullanılan temizlik maddeleri tamamen sağlığa uygun olmalıdır. Kullanılan zararlı kimyasallar genç ve çocuklara kalıcı hasarlar verebilmektedir. Bundan dolayı, temizlik personelinin çok dikkatli olması gerekmektedir. Temizlik personelinin eğitimli ve deneyimli olduğu firmalar genelde kurumsal yapılardır.

Öğrencilerin eğitim yuvası olan Çorlu Okul ve Dershane Temizliği , ders bittiği andan itibaren tek tek masa ve sıraların silinip yerlerin paspaslanmasıyla devam eder. Okuldaki hademe ve temizlik görevlileri tarafından yapılan işlemler her gün uygulanır.

Sınıflardaki çöp kovalarının boşaltılması, tuvaletlerdeki klozet ve muslukların itinalı dezenfekte işlemlerine Çerkezköy Okul ve Dershane Temizliği dikkat ederek, öğrencilerin salgın hastalık mikropları almaması için çalışır.